FERIE 2019 W NASZEJ SZKOLE

WARSZTATY KREATYWNO – EDUKACYJNE
ŚWIECZKI ZAPACHOWE & OZDOBNE WORECZKI

12.II.2019 – Warsztaty zapachowe dla uczniów klas 1-2 OZDOBNE WORECZKI
Uczniowie podczas zajęć samodzielnie stworzyli zapachową kompozycję z kwiatów i ziół, a następnie umieścili ją w woreczku. Kolejnym etapem zajęć było dekorowanie woreczka oraz pakowanie całości do celofanowej torebki z ozdobną wstążką. Dzieci uruchamiały wszystkie zmysły, by wykorzystać zapachy i kolory do stworzenia autorskich połączeń.
Nauczyciele prowadzący – Małgorzata Horst, Katarzyna Gambuś

13.II.2019 – Warsztaty kreatywno – edukacyjne dla uczniów klas 1-2 ZAPACHOWE MYDEŁKA
Kreatywne zajęcia pozwoliły przenieść uczestników w pachnący świat mydła, umożliwiając im poznanie mydlarskiej historii i pobudzenie kreatywnego myślenia. Dzieci samodzielnie wybierały kształty, dekorowały ozdobami, nadawały mydełkom niepowtarzalny zapach i kolor. Dzieci wykonały dwa bajkowe mydełka, które samodzielnie zapakowały.

Nauczyciele prowadzący – Małgorzata Horst, Katarzyna Gambuś