Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020

Wrzesień to czas, w którym wracamy do szkoły. To również miesiąc wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Nasi kandydaci przygotowali swój program wyborczy, który przedstawili wszystkim uczniom na apelu. Informacje te znalazły się również na tablicy informacyjnej Samorządu.
Po zakończeniu tygodniowej kampanii nadszedł moment wyborów. Miał on miejsce 23 września 2019 roku w pracowni języka polskiego, w której Komisja Wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem wyborów. Głosowało 123 uczniów z kl. I- VIII, jeden głos był nieważny. Frekwencja wyborcza wyniosła 91, 1%.

A oto wyniki: Przewodniczącą reprezentującą kl. I- III została Laura Kazior z klasy I. Zdobyła ona 41 głosów. A z kl. IV- VIII- Agnieszka Strzoda z klasy VIII z 32 głosami. Ich zastępcą zostaje Amelia Chmiel z klasy VII.

Do Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 należeć również będą: Julita Gambuś z kl. II, Zuzia Bauer z kl. III, Patrycja Brzezina z kl. V a, Denis Kasek z kl. V b, Laura Lewke z kl. VI oraz Kasia Kaszuba z kl. VIII. Serdecznie gratulujemy!!!
Opiekunami Samorządu zostaje pani Agata Rozwadowska oraz pani Aneta Budzik.
Dziękujemy wszystkim za udział w wyborach, a naszej nowej Radzie Samorządu życzymy dużo zapału, nowych pomysłów i wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich wytyczonych celów. Liczymy na Was!!!

Aneta Budzik