Akcja „Święty Mikołaj na Kresach”

W naszej szkole została ogłoszona akcja „Święty Mikołaj na Kresach”, organizowana co roku przez Towarzystwo Patriotyczne Kresy. Celem w/w akcji jest wspieranie osób potrzebujących, a w szczególności dzieci. W tym roku pomoc udzielana będzie dzieciom mieszkającym w Obwodzie Lwowskim, a polegać będzie na przygotowaniu przez uczniów danej klasy paczki, zawierającej: zeszyt, plastelinę, kredki, mazaki, długopis, ołówek, czekoladę, cukierki, baton i ciastka. Miłym akcentem będzie również dołączenie kartki z pozdrowieniami. Taka paczka trafi do konkretnego dziecka.

Gorąco zachęcam uczniów wszystkich klas oraz dzieci przedszkolne do udziału w tej szlachetnej akcji. Przygotowane rzeczy zapakować można do reklamówki, plecaka bądź pudełka do dnia 24.10.2022 r.

Pamiętajmy, że warto pomagać!

Anna Maroń