Bezpłatny projekt wsparcia przedszkoli w ramach programu dwujęzyczności dzieci

Drodzy Państwo,

Szkoła językowa ProfiLingua oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) wspierają przedszkola w ramach projektu dwujęzyczności wśród dzieci. W trudnych czasach pandemii pragniemy pomóc rodzicom i ich pociechom ułatwiając dostęp do edukacji językowej i zapewniając nieprzerwany dostępu do wiedzy.

Na dzieci czekają 2 tygodnie bezpłatnych warsztatów z języka angielskiego w wersji online.

Podczas warsztatów będziemy:

poszerzać kompetencje językowe,
rozwijać umiejętności miękkie takie jak praca w grupie, negocjacje czy logiczne myślenie, prowadzić zajęcia związane z bezpiecznym poruszaniem się po drodze (po angielsku).

Na zakończenie warsztatów każde dziecko otrzyma spersonalizowaną rekomendację do dalszego rozwoju językowego.

Zajęcia warsztatowe poprowadzą nasi wykwalifikowani lektorzy, eksperci od nauczania dzieci. Nasze zajęcia w formule online zachowują atrakcyjną i angażującą formę. Żadne dziecko nie będzie się nudzić!

Uprzejmie prosimy o przekazanie załączonej informacji do rodziców.

Informacja dla rodziców

Liczba miejsc ograniczona.

Z wyrazami szacunku,

Diana Mazurek

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Dyrektor Marketingu Cyfrowego