CZYTAM Z KLASĄ LEKTURKI SPOD CHMURKI

Miło nam poinformować, że klasa pierwsza, realizująca projekt CZYTAM Z KLASĄ LEKTURKI SPOD CHMURKI, zakończyła I moduł realizowanego zadania ?

Uczniowie z klasy 1 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kochcicach wraz z wychowawcą zakończyli I moduł realizowanego projektu. Omawiana była bardzo ciekawa i pełna niespodzianek lektura – „Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej.

W następnej kolejności  wykonaliśmy zadania projektowe, do których należały m.in. przedsięwzięcia, takie jak:

– wykonanie strony tytułowej lekturnika;

– wspólne wyklejanie kuleczkami z bibuły chmurki, która ma swoje honorowe miejsce w chmurkowym kąciku;

– spotkanie z Panią leśnik z okazji Święta Drzewa, która przygotowała uczniom bardzo pouczającą prelekcję, powiązaną z prezentacją i wykonaniem drzewka, z wykorzystaniem pasków z papieru kolorowego.

Bardzo się cieszymy, że w tym ciężkim okresie pandemii, mimo zajęć zdalnych, udało nam się zrealizować główne założenia projektu, zaliczyć I moduł. Najmłodsi uczniowie już dopytują o kolejny J

Zapewniamy, że będzie on równie ciekawy jak pierwszy 🙂

Katarzyna Gambuś

dyplom-pierwszy-modul