Finał wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

19.05.2022 r. na Kompleksie Sportowym MOSIR-u w Sosnowcu-Niwce został rozegrany finał wojewódzki XXII edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10, w którym udział wzięły uczennice naszej szkoły.

Dziewczyny rozegrały w czasie Turnieju trzy mecze, które dostarczyły im wiele piłkarskich emocji i dobrej zabawy. Były także okazją do sprawdzenia swoich umiejętności podczas rywalizacji z innymi drużynami.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek w Turnieju mogły brać udział drużyny, które reprezentowały szkoły, kluby sportowe lub podmioty prowadzące działalność sportowo-edukacyjną.

Nasza drużyna została rozlosowana do grupy B, gdzie rywalizowała z Akademią Piłkarską LKS Górki Śląskie, Akademią Piłkarską SJZ Jastrzębie- Zdrój oraz Rybnicką Akademią Piłkarską.

Dziewczynom niewiele zabrakło, aby awansować do ćwierćfinałów rozgrywek.

Skład naszej drużyny: Emilia Bobola, Lena Brzezina, Anna Galuska, Anna Granosz, Natalia Rek, Nela Lipińska, Martyna Kotas, Anna Nowak, Lena Krawczyk, Lena Matysek.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek za podjętą walkę i zaangażowanie na boisku.

Serdecznie gratulujemy występu w finale wojewódzkim.

Już myślimy o przyszłorocznych rozgrywkach 🙂

Monika Kosińska

Krzysztof Bal