Biuletyn Informacji Publicznej
 Biuletyn Informacji Publicznej
 e-Dziennik
 e-Dziennik

Godziny dostępności nauczycieli

L.P.

Nazwisko i Imię

Godzina

Dzień tygodnia

Miejsce

1.

Bal Krzysztof

08:45 – 09:45

Poniedziałek

 

2.

Białas Cezary

14:00 – 15:00

Środa

Gabinet

3.

Budzik Aneta

10:30-11:30

Poniedziałek

Pokój nauczycielski

4.

Dybowska Agnieszka

14:10-15:10 

czwartek(co 2 tygodnie)

sala gimnastyczna/siłownia

5.

Gambuś Katarzyna

10:30-11:30

Wtorek

Pokój nauczycielski

6.

Gołek Ilona

10:30-11:30

środa

Pokój nauczycielski

7.

Grabolus Dorota

14:10 – 15:10

Wtorek (2 x w m-cu)

Sala nr 14

8.

Horst-Zdańkowska Małgorzata

07:50 – 08:50

Poniedziałek

Pokój nauczycielski

9.

Kawka Katarzyna

12:00 – 12:45

09:30 – 09:45

Poniedziałek

Środa

Sala 6 latków

10.

Kazek Karolina

12:25 – 13:25

Wtorek

Pokój nauczycielski

11.

Kołodziejska Hanna

12:30-13:30

Poniedziałek 

Pokój nauczycielski

12.

Kosińska Monika

11:30– 12:30

Piątek

Pokój nauczycielski

13.

Kościelniak Beata

11:35 – 12:35

Czwartek

Pokój nauczycielski

14.

Kroczek Paulina

09:35 – 10:35

Czwartek

Pokój nauczycielski

15.

Krysik Anna

07:50 – 08:50

Poniedziałek

Pokój nauczycielski

16.

Ks. Brodziak Grzegorz

12:25-12:40

środa i piątek

Pokój nauczycielski

17.

Lesik Ewa

15:00 – 16:00

Poniedziałek (2x w m-cu)

Sala nr 16

18.

Lizoń Janina

15:00 – 16:00

Poniedziałek

Pokój nauczycielski

19.

Maroń Anna

08:00 – 09:00

Piątek

Świetlica

20.

Mateja-Rutkowska Monika

12:25 – 13:25

Wtorek

Pokój nauczycielski

21.

Matusek Klaudia

11:00-12:00

Poniedziałek

Sala logopedyczna

22.

Menderak Agnieszka

10:30 – 11:30

Czwartek

Pokój nauczycielski

23.

Mika Angelika

11:20 – 12:20

Poniedziałek

Pokój nauczycielski

24.

Pasieka Sabina

12:10-13:10

Poniedziałek 

Biblioteka

25.

Płonka Alicja

13:00-14:00

Poniedziałek

Sala 3,4 latków

26.

Respondek Damian

09:35 – 10:05

09:15 – 09:45

Wtorek

Czwartek

Pokój nauczycielski

27.

Rozwadowska Agata

09:30 – 10:30

Poniedziałek

Pokój nauczycielski

28.

Rudolf Anna

12:30-13:00

13:30-14:00

 

Czwartek

Pokój nauczycielski

29.

Skolik-Pasieka Alina

12:25 – 13:25

Wtorek

Pokój nauczycielski

30.

Styczyrz Karolina

13:00 – 13:30

10:00 – 10:30

Wtorek

Czwartek

Sala przedszkolna

Grupa Tygryski

31.

Szaforz Beata

15:00 – 15:30

Wtorek , Środa

Sala przedszkolna Liski

32.

Warzyńska Monika

09:35 – 10:35

Czwartek

Pokój nauczycielski

33.

Wojtas Katarzyna

13:30 – 14:00

Czwartek

gabinet pedagoga/psychologa