MAGICZNA MOC BAJEK – Przyjaźń i Miłość

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Dzieci z Przedszkola w Kochcicach z ogromną radością zrealizowały zadania z Modułu II „Przyjaźń i Miłość”:

❤️ „Serduszko dla Przyjaciela”
❤️” Drzewo i dom przyjaźni”
❤️„Paw, co ogon miał z przyjaźni” – rozmowa z dziećmi o gestach przyjaźni na podstawie bajki Pana Poety i wykonanie pięknego kolorowego Pawia
❤️„Dzień Postaci z Bajek”
❤️„Mały człowiek duża sprawa, mały człowiek ma swe prawa!” – poznanie Praw Dziecka w oparciu o Konwencję Praw Dziecka i wiersz M. Brykczyńskiego „O Prawach Dziecka”.

❤️ Z zainteresowaniem oglądaliśmy dobranockę z dawnych lat pt. “Reksio”. Nasi Rodzice oglądali ją wspólnie z Nami i się wzruszali! To dobranocka z Ich dziecięcych czasów! Dzieci poznały sylwetkę Reksia, jego przyjacielski stosunek do innych i otaczającego świata.
Czytaliśmy i słuchaliśmy bajek o przygodach „Kubusia Puchatka”, „Franklina”, i „Reksia”.

Pozdrawiamy serdecznie!❤️
Z niecierpliwością czekamy na następne zadania 🙂
BSz