POWITANIE WIOSNY W ZSP KOCHCICE

21 marca obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej okazji chór szkolny, przedszkolaki z grupy 5-6 latków oraz uczniowie klasy IV przygotowali pełną radość i wiosennej energii akademię pod kierownictwem pani A. Rudolf oraz K. Kawki. Wesołe piosenki, wiosenne wiersze i tańce oraz kolorowe stroje uczniów zaprosiły do nas długo wyczekiwaną porę roku. Występujący artyści świeżą energią zarazili słuchaczy i zaprosili do nas wiosnę. W tym szczególnym dniu w placówce w Kochcicach nie zabrakło także innych atrakcji, jak np.: żegnanie Marzanny czy prowadzenie lekcji przez uczniów. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy przywitać wiosnę. Mamy nadzieję że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i przedszkolaków zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe, słoneczne dni.

K.Kawka, A. Rudolf
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #kamera #aparat fotograficzny