Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/21

Szanowni Państwo,

nawiązując do naszego maila z dnia 19 maja br. dotyczącego rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, pragniemy poinformować, iż 9 czerwca 2020 r. zorganizowane zostanie wydarzenie, które przybliży, głównie kandydatom, temat tegorocznej rekrutacji. Wydarzenie jest organizowane przez administratorów systemu VULCAN, jest bezpłatne i może w nim uczestniczyć dowolna osoba. Informacja o tym przedsięwzięciu znajduje się na stronie naboru https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html /w zakładce aktualności; będzie to pokaz na kanale YouTube/. Wystarczy “kliknąć” w baner z opisanym wydarzeniem. Ze względu na trudności w dotarciu do uczniów/rodziców ósmoklasistów, zwracamy się z prośbą o przekazanie tej informacji np. poprzez wiadomość w dzienniku elektronicznym lub drogą mailową. Z góry dziękujemy za pomoc.

Wydział Edukacji
Starostwo Powiatowe w Lublińcu