Spotkanie autorskie z panią Marią Dziuk

Dnia 25.11.2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Panią Marią Dziuk- poetką i animatorką społeczną. Uczestniczyły w nim klasy VI-VIII. Pani Maria zaprezentowała swoje książki, między innymi najnowszą publikację pt. „Opowieść małej Edytki Stein”, opowiedziała o swoich pasjach i hobby, a także przeprowadziła krótki konkurs dotyczący wiedzy o naszej miejscowości. Mieliśmy również przyjemność wysłuchać jednej z legend, znajdującej się w książce pt. „Ziemia lubliniecka w legendach i opowieściach”. Na zakończenie tej niecodziennej lekcji zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie, a uczennice naszej szkoły wręczyły naszemu wyjątkowemu gościowi własnoręcznie wykonane laurki.
Dziękujemy Pani Marii za miłą wizytę i piękną literacką podróż po naszym regionie.

Aneta Budzik