VI edycja akcji „Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz!”

Szanowni Uczniowie i Rodzice!

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce elektrośmieci. W naszej szkole będą zbierane: lodówki, pralki, kuchenki elektryczne, piekarniki, zmywarki, mikrofalówki, TV, monitory, komputery, myszki komputerowe, słuchawki, klawiatury, aparaty fotograficzne, kserokopiarki, kamery, tablety, telefony, elektroniczny sprzęt muzyczny i sportowy, tostery, wagi, drukarki, odbiorniki radiowe, wiertarki i inne elektronarzędzia, gry video, drony, suszarki elektryczne, młynki do kawy, zabawki elektroniczne oraz baterie i akumulatory do telefonów i laptopów.

Dla trzech szkół, które zbiorą największą ilość odpadów organizator przewidział bony pieniężne/ nagrody rzeczowe.

Z racji aktualnej sytuacji epidemiologicznej  chętnych do wzięcia udziału w akcji prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą szkołą w celu ustalenia godziny odbioru elektrośmieci.

Termin zbiórki: do 30.06.2020 r.

Miejsce zbiórki: przy sali gimnastycznej ZSP Kochcice

M. Ledwig