Wyjazd do kina klasy 4

Dnia 7.10.2021 r. uczniowie klasy 4 udali się wraz z wychowawcą i panią Karoliną na wycieczkę do kina Cinema City w Częstochowie na film pt. „Jak rozmawiać z psem”.

Film to historia pełna niezwykłych, pełnych humoru przygód, zwrotów akcji i wielkiej, prawdziwej przyjaźni Oliviera z psem, z którym chłopiec mógł się porozumiewać.
Film jest komedią, ale pamiętajmy, że profesor Stanley Coren – wykładowca psychologii – dowiódł, że przeciętny pies domowy jest w stanie rozumieć ludzką mowę na poziomie dwuletniego dziecka.

Poruszana tematyka filmu bardzo spodobała się uczniom, a sama jazda pociągiem sprawiła im wiele radości.

Podczas wycieczki uczniowie utrwalili również zasady bezpiecznego poruszania się koleją oraz kulturalnego zachowania się w pociągu i w kinie.

M.K.